Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Susipažinkite su mūsų Privatumo politika. Sutinku

MB "Kasandra"

www.kasandra.lt - sveiko maisto krautuvė. Mes pristatymo paslaugos, specializuota bakalėja. Šviežias, skanus, ekologiškas ir sveikas produktas. Prekiaujame kaimiškas ir naturalus produktus. lietuviško maisto tiokius kaip: daržovės, mėsa, rūkyti gaminiai, kiaušiniai. Mes ūkininkų turgus.

Privatumo Politika

Privatumo Politika

 1. Klientas,norėdamas užsisakyti prekių iš www.kasandra.lt,turi užsiregistruoti www.kasandra.lt internetinėje svetainėje,įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį.Klientui pageidaujant gauti www.kasandra.lt informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti,kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
 2. Klientui užsakant prekes,turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai.
  Kliento duomenys:
  • vardas,
  • pavardė,
  • telefonas,
  • adresas kuriuo bus pristatomos prekės.
 3. Duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais ir įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims,išskyrus www.kasandra.lt partnerius,teikiančius prekių pristatymo ar kitas,su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 4. Klientas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, sipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, www.kasandra.lt atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
 5. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant www.kasandra.lt, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
 6. www.kasandra.lt patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.
 7. Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.